مبدل سریال به اترنت صنعتی موگزا MOXA NPort 5150 Serial to Ethernet Device Server

  • تبدیل سریال به اترنت
  • 1 پورت اترنت 10/100Mbps و 1 پورت سریال RS-232/422/485
  • پاور ورودی 12V DC تا 48V DC
  • به همراه آداپتور
  • گارانتی:گارانتی 5 ساله آرمانی گارد
178 $
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:

گزینه های موجود

امکان خرید وجود ندارد

محصولات مرتبط

توضیحات

مبدل صنعتی سریال به اترنت موگزا Nport 5150 به منظور ایجاد شبکه ای آسان و سریع برای دستگاه های سریال طراحی شده است. سایز کوچک این محصول باعث شده تا وسیله ای ایده آل برای ارتباط شبکه ی LAN با دستگاه هایی مانند پرینتر، سوئیچ، روتر (و هر دستگاهی که دارای پورت سریال است)، باشد. با استفاده از Nport 5150 می توان در هر محدوده ای از شبکه ی مورد نظر، به کامپیوتر اجازه ی دسترسی مستقیم به دستگاه های سریال را داد.

Nport 5150 دارای یک پورت سریال RS-232/485/422 و یک پورت اترنت 100Mbps است. پورت سریال آن دارای اتصال از نوع DB9 Male و محافظت شده در برابر تخلیه الکتروستاتیکی است. همچنین پورت اترنت آن RJ-45 هشت پین و محافظت شده در برابر میدان های مغناطیسی می باشد.

بدنه ی فلزی و برخورداری از استاندارد IP30، قابلیت نصب روی ریل، سازگاری نرم افزاری با سیستم عامل های مایکروسافت و لینوکس، برق ورودی 12 تا 48 ولت DC، دمای کاری 0 تا 60 درجه سانتیگراد و برخورداری از استاندارد هایی نظیر FCC، CE و UL، باعث شده تا این مبدل به راحتی و با اطمینان خاطر مورد استفاده قرار گیرد و عملکرد مناسب دستگاه در محیط های صنعتی با شرایط کاری سخت و حساس تضمین شود.

امکان انتخاب مد کاری دلخواه

مبدل سریال به اترنت صنعتی Nport 5150 اطلاعات سریال را از طریق ایجاد پورت Com مجازی و یا مدهای TCP ( سرور یا کلاینت ) و یا UDP (سرور یا کلاینت) به اترنت تبدیل می کند. تنظیمات دستگاه از طریق کنسول وب و با یک ویزارد سه مرحله ای در عرض 30 ثانیه انجام می گیرد.

قابلیت تنظیم مقاومت ترمینال

در برخی شرایط، مقاومت ترمینال نیازمند جلوگیری از برگشت سیگنال های سریال است. در این مواقع تنظیم مقاومت ها امر مهمی بشمار می آید تا سیگنال ها دچار مشکل نشوند. از آنجایی که مقاومت ها با تمام محیط ها نمی توانند سازگاری داشته باشند، مبدل های Nport موگزا دارای جامپرهایی برای تنظیم مقاومت ترمینال هستند و می توانند هر گونه مقاومت کم و زیاد را برای هر پورت سریال فراهم می کنند.

عیب یابی آسان

عیب یابی در این مبدل سریال به اترنت صنعتی به آسانی و توسط SNMP می تواند انجام گیرد. خطاهای از پیش تعیین شده توسط پیغام های SNMP Trap از طریق پورت شبکه به سرور SNMP انتقال می یابد. کاربرانی که نمی خواهند با SNMP کار کنند می توانند از طریق ایمیل، هشدار ها (Alarm) و اطلاعات سیستم را دریافت کنند. برای مثال هشدارهای مربوط به تغییر پسورد، سرد شدن و یا گرم شدن دستگاه می توانند از طریق ایمیل ارسال شوند.
همچنین مانیتورینگ و تنظیمات دستگاه Nport 5150 می تواند از طریق نرم افزار مانیتورینگ شبکه موگزا (Mxview) صورت پذیرد.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر